WAŻNE!!!

Pierwsze polskie tłumaczenie serii Sophie Miller's Stockholm Syndrome pisanej na 1dff przez sosodesj.
W opowiadaniu One Direction nie są słodcy czy mili. Historia zawiera dużo scen +18 więc jeżeli nie lubisz tego typu opowiadań, nie czytaj.
Za każdą nominację do Liebster Award czy czegokolwiek innego dziękuję, bo to znaczy, że podoba wam się moje tłumaczenie ale niestety nie odpowiadam na nie :D

środa, 10 czerwca 2015

0.16. Nowy rozdział ;)

Wiem, wiem, że autorka już go wstawiła. Pisałam wcześniej na twitterze, że wstawię go we wtorek lub środę, ale przeliczyłam swoje możliwości. Rozdział pojawi się w czwartek/jutro około 21. Przepraszam za to opóźnienie, ale w szkole zamieszane, bo wystawienie ocen, bo wszyscy zaliczają, albo niektórym nauczycielom się przypomniało, że mamy po 1 ocenie i jutro muszę napisać ważną klasówkę ;_;
Także jeszcze raz przepraszam i życzę wam miłego dnia <3,
do jutra
xx Annie

9 komentarzy:

 1. Nie martw się,jakoś dotrwamy a ja też mam jutro ważną karkówkę,bo z fizy i lecę się uczyć

  OdpowiedzUsuń
 2. Życz mi powodzenia na matmie *_*
  Czekam na rozdział! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tobie również życzę! :*

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że dobrze ci poszło ;*

   Usuń
 3. Powodzenia! :) Ja na całe szczęście mam cały tydzień wolny, bo mam rehabilitację. Życzę czasu i najlepszych ocen. Dziękuję, że tłumaczysz. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwsze - dziękuje, że tłumaczysz. Po drugie - przepraszam, że rzadko komentuję. Po trzecie - powodzenia jutro. Po czwarte - nie spiesz się, tłumacz jak masz czas, dbaj o siebie, nie pracuj w nocy, wysypiaj się. Na rozdział możemy poczekać.

  OdpowiedzUsuń
 5. poczekamy spokojnie ! ��

  OdpowiedzUsuń